rogue - komentarze


Mam 13 lat. Włosy koloru nieokreślonego. Wzrostu za wysokiego. Beznadziejny głos. Brak talentów.

***

Ostatnio myślałam o zmianie szkoły. Myślałam o szkole Kitty (jej blog),a le myślę że tam nie znalazłabym tego czego szukam... Nie chciałabym rozbiv tej "fantastycznej czwórki"... Byłabym jak piąte kolo u wozu... Dosłownie... Zawsze pojawia sie problem, gdy dochodzi nieparzysta osoba...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.01.2005 :: 18:15 :: prosie8.aster.pl

Vampiria

Glupia jetes RUda, ale i tak cie kocham. GLupku ne rozbijesz fantastycznej czworki najwyzej staniemy sie fantestyczna piatka jak dla mnie luzik. Moglabys siedziec z Port i wogule tylko nie bij chcilam zebys sie usmiechnela. NIe mysl tak ja tak samo jak kitty i dorothy i wogule wszyscy bede sie namawiala na to zebys do nas przyszla pamietaj kochamy cie i wcale nie ejst do dupy chyba ja jestem ale to juz inna sprawa
kocham cie
02.01.2005 :: 14:38 :: cjc204.neoplus.adsl.tpnet.pl

ola

Napewno masz jakiś talent...nie zawsze musi być problem jak jest was 5cioro... znajdź jeszcze jedno osobe i będzie spoX...ja prawie zawsze jestem...pierwszą osbą...i wiem kiedy trzeba dopuścić kogoś nowego do paczki
Talk.pl :: Wróć