rogue - komentarze


dziś mój dzień minął calkiem calkiem. w szkole nic ciekawego a nawet złożono mi propozycje, któej sie nie spodziewalam, bo myslalam ze moja reputacja w tej szkole jest skonczona. wiec moja kolezanka sie pyta czy ide jutro na dyskoteke. powiedzialam ze nie ide, bo mam zbiorke z harcerstwa (o taa bo ja jestem grzeczna dziewcynka) a ona ze moze gdybym szla to wpadlabym do nich na "karate". Owe karate to... "rozgrzanie sie, bo jest zimno" lub po prostu "najebanie sie". No ale poniewaz ja jestem grzeczna to grzecznie odmowilam. i ide na moje harcerstwo. i dobrze.
teraz widzice jak suuper jest moja szkole.
potem pojechalam do mamy do pracy zeby sie do neta podlaczyc. na skrzezowaniu nabylam za skandaliczna sume pieciu zlotych kupilam DVDka "pol zartem pol serio" z Marylin Monroe. Potem podczepilam sie do neta i moglam o wszystkim zapomniec ;D
no teraz tylko marze zeby spotkac sie z Kitty, Vampusiem i reszta (czyt. Gaja i Grubasem) i zeby Duo nie przeczytal mojej notki o niem i zeby manga ktora wlasnie czytam okazala sie fajna ;D ostatniego zdanie nie musi byc dla wszystkich zrozumiale ;D oo... nawet sie usmiecham... bo dzis taki ladny dzien... slonce swieci, ptaszki cwierkaja... autobusy skrzypia... klawiatura puka... oTo CaŁy MóJ ŚwIaT...
a to ja ;D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.01.2005 :: 18:32 :: prosie4-1.aster.pl

Vampiria

Ehh spotkac sie to jest mysl. A poz atym to twoja szkola wiem cos o niej. Dzionek dzis mily chodz do nas do szkoly jest fajnie tylko ta menda klasztoran od francuza bleeech odebralas maila??
Talk.pl :: Wróć