23.03.2005 :: 16:46
Oh, moja kochana Proszę, nie płacz Umyję już moje zakrwawione ręce I zaczniemy nowe życie. Przeci±łem jego gardło I zadzwoniłem do ciebie Żeby¶ zdjęła Moj± maskę Wła¶nie wtedy, gdy płakała¶. Kiedy była¶ w żałobie po ¶mierci swojej krwawej walentynki W noc, kiedy umarł Była¶ w żałobie po ¶mierci swojej krwawej walentynki Ostatni raz ¦piewam.. Oh, moja ukochana Proszę nie płacz Umyję moje zakrawione ręce I zaczniemy nowe życie Niewiele wiem Nie wiem, co dobre i co złe Jedno co wiem, to jak bardzo kocham cię dzi¶ wieczorem Tam była Policja i o¶lepiaj±ce ¶wiatła Deszcz padał tak mocno tej nocy Czytano nagłówki "Kochanek zmarł" To nie żadna wymy¶lona historia, której serce nie umiało znaleĽć Kiedy była¶ w żałobie po ¶mierci swojej krwawej walentynki W noc, kiedy umarł Była¶ w żałobie po ¶mierci swojej krwawej walentynki Ostatni raz ¦piewam.. Oh, moja ukochana Proszę nie płacz Umyję moje zakrawione ręce I zaczniemy nowe życie Niewiele wiem Nie wiem, co dobre i co złe Jedno co wiem, to jak bardzo kocham cię dzi¶ wieczorem Dzi¶ wieczorem On odjechał, a ja go ¶ledziłem Stałem pod oknem jego sypialni Gdy stałem nad nim, a on błagał mnie, żebym tego nie robił Wiedziałem, że muszę, bo jestem tak zakochany w tobie. Oh, moja ukochana Proszę nie płacz Umyję moje zakrawione ręce I zaczniemy nowe życie Niewiele wiem Nie wiem, co dobre i co złe Jedno co wiem, to jak bardzo kocham cię dzi¶ wieczorem Dzi¶ wieczorem