23.03.2005 :: 16:48
Taki przewidywalny Znow cos jest nie tak Znow to wyczuwam znow to czuje to nie jest pierwszy raz odkad porzuciles mnie wciaz czekam Smutne usprawiedliwienia i falszywe jakze wielkie nadzieje Widzialem urzeczywistnienie ciebie, ale nadal nie wiem dlaczego Wiedzialem to od dawna ty jestes taki przewidywalny widze ze cos poszlo nie tak (cos poszlo nie tak...) Wiec nie musisz przybywac nie musisz nic mowic ty jestes taki przewidywalny W takim razie co znacza twoje puste slowa twoje objetnice bez pokrycia ten caly czas ktory mi ukradles... powoduje to ze jestem taki zagubiony w koncu moglbys dotrzymac slowa Zrob to robie wszystko jak nalezy I teraz nadchodzi czas zmian !!! Zaczynam zyc dzis na nowo to co mi dales oddaje tobie niepotrzebuje od ciebie juz niczego Wiedzialem to od dawna ty jestes taki przewidywalny wiem co poszlo nie tak wiec nie musisz przybywac (nic mowic) Robic co kolwiek jestes taki przewidywalny wiec wez swoje puste slowa twoje zlamane obietnice i ten czas co mi ukradles to ty spowodowales moje zagubienie (rozbicie) I dlatego koncze z tym !!! Moglbym oddac ci to robie wszytko jak powninienem I teraz robie zmiane zaczynam zyc Cos co dales mi oddaje Niepotrzebuje juz niczego od ciebie Wiedzialem to od dawna jestes taki przewidywalny wiem ze cos poszlo nie tak wiec nie musisz przybywac nie muszis nic mowic nie musisz robic nic jestes taki przewidywalny kazdego kogo spotykam probuje go pokochac lecz oni pragna wiedziec dlaczego jestem taki rozbity (zagubiony) dlaczego czuje ten chlod dlaczego jestem taki twardy w srodku dlaczego jestem taki przestraszony ? dlaczego jestem pelen obaw ? Nawet nie wiem czy ta historia bedzie miala kiedys koniec wciaz czekam wciaz szukam wciaz wierze (wciasz ufam) Snil ze wrocisz ale znam zakonczenie tej historii a ty nigdy nie wrocisz nigdy... Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy... Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy... Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy... wiedzialem to od dawna jestes taki przewidywalny wiedzialem ze cos poszlo nie tak wiec nie musisz nic mowic nie musisz robic cokolwiek jestes taki przewidywalny Wiec gdziekolwiek pojde do konca moich dni Kazdy kogo pokocham (jest taki przewidywalny) kazdy o kogo sie troszcze oni pragna wiedziec co sie z mna dzieje co w mnie jest nie tak i wiem to jest... (takie przewidywalne) tak to jest to co dzieje sie teraz...