rogue - komentarze


heh moze napisze wreszcie jakas produktywną notkę :wink:
opisze moj dzien (ta........... kolejne "historie domowe rudej")

zacznę wogule od wczoraj.......
zaczelo sie niewinnie, kiedy wczoraj przyjechala do mnie Vampirek. demolka w kuchnie i ine tam standarty.
dzis rano zucilam sie na telewizor zwalajac z niego wszystko co na nim stalo i spadajac z lozka... zucialm sie na niego i przytulilam.... ;! a to wszystko bo lecieli Placebo. wiem, wiem, to pedaly i transwestyci, ale przeciez mamy byc tolerancyjni :wink:
potem odwiozlam vampiraka na przystanek, przy okazji mjinelysmy takich dwoch PIEKNYCH gosci. jeden przypominal Travisa z blinkinow i zaczelam sie dzec ze jest cholernie podobny do travisa :wink: potem tylko odwrocilam sie i popatrzylam sie na nich, gdy juz ich minelysmy
-smieja sie :wink:
potem pojechalam do mamy do pracy podlaczyc sie do sieci.
potem kupilam sobie plyte Placebo. Placebo znacznie naleza do zepolow ktore wole sluchac niz ogladac...
potem wrocilam do domu. nie bylo nic do wszamania, wiec jakos tak z nudow zaczelam sobie szukac galki muszakatolowej... muszakatalowej... takiej tam... ale znalazlam tyl cząber (?!) i zupke instant. Zupka instant rzadzi. w sumie byla dobra, zwarzajac na fakt, ze jej termin przydatnosci minal jakies 3-4 lata temu, bo nie wiem czy to byl styczen 2002 czy luty 2001 :wink:
koncze te moje wypociny z nadzeja ze nie trafie do szpitala na plukanie zoladka po przeterminowanej ogorkowej :wink:
papa
buziaki



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 13:07 :: gf6.internetdsl.tpnet.pl

rogue

JA?? NAPISAŁAM
01.04.2005 :: 18:30 :: prosie5-1.aster.pl

vampria

Vilgefortz i ty jeszcze zyjesz po takiej kuracji??
Rogue napisz cos cholero
30.03.2005 :: 15:08 :: k114.karolinka.ds.polsl.gliwice.pl

Vilgefortz

Na sallonelle polecam dezynfekcje zoladka spyrytusem etylowym:PSprawdzona metoda u nas na akademiku.
30.03.2005 :: 11:52 :: 401-KF-2.chopin.edu.pl

rogue

JAK TY ŚMIESZ OBRAŻAĆ TRAVISA?!!!!!!!!!!!!!!

ps. Travis kocham Cię!!!
29.03.2005 :: 08:15 :: prosie6.aster.pl

shadowkitty

ale ty pojechana dziewczynko jestes... =P Wez mi tez wstaw te sliczne textyyyy na bloga! Ej, tam Travis, walic Travisa, jakby nie bylo lepszej jakosci produktow =P =P
27.03.2005 :: 22:48 :: CAG-EP-dbp-NC02-e0.energis.pl

rogue

aaah.... traviss........... slodkie wspomnienie...............
27.03.2005 :: 22:46 :: CAG-EP-dbp-NC02-e0.energis.pl

ja........

alez sliczne komenty ;)
27.03.2005 :: 22:39 :: dlm59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anusia=]

Przypomnial mi sie nasz wypad do cinema citi bemowo [nie zwracaj uwagi na byczki ktore robie ] musimy je powtorzyc
nioo fajny blogasek
taki tajemniczy
:*:*:*PoZdRo:*:*:*
26.03.2005 :: 13:01 :: 195.117.50.205

monia

dzięx i Wesołych Świąt!!! =D
25.03.2005 :: 16:20 :: nat-tor.aster.pl

Vampiria

Wiem ze bym tesknila za zosia, (choc poznalysmy sie w troche dziwny sposob, co ma piernik do wiatraka jak zwykle bredze) Wiem ze ty ja akceptowalas mowila mi o tym nie wcale to nie byl komentarz a propos ciebie tylko generalnie braku tolerakcji nie waqzne w jakiej szkole. Mio ze nie masz do niej zalu to dobrze o tobie swiatczy
24.03.2005 :: 22:09 :: 195.117.50.203

monia

o a jeśli chodzi o poprzednią notke którą komentowałam to Vampire [czy jak ci tam nie wiem...] ty też byś tęskniła za zosią jakby odeszła... a tak poza tym to nie ja jej tam nie akceptowałam i też uważam, że powinna chodzić do budy tam gdzie jest szczęśliwa dla mnie to liczy się najbardziej... =)
24.03.2005 :: 22:05 :: 195.117.50.203

monia

hej dziubek cio u ciebie??? jak będziesz miła chwilke to możemy znów się spotkać, ja zatęskniłam za tobą już minutke po tym jak poszłaś do metra... napisz jak naprawisz telefon (o ile już tego nie zrobiłaś)... BuZiAcZki!!! =*
Talk.pl :: Wróć