rogue - komentarze


Kwiaty we włosach... i na glanach
Więc wyszłam sobie dziś do c@fe i tak jakoś wiosnę poczułam... Albo po prostu to mi odwaliło... Zaczynającv od fakty, że już całe moje glany pokryły korektorowe kwiatki, na mojej kurtce naszyty aniołek znaleziony przed mcdonalds-em, na lnainej pomaranczowej torebce KWIATEK w nij dyskietki, na oczach niebieskie okulary, a w myślach słowa piosenki "helena" zaspolu MCR. To ja. I mimo tego ze jestem idiotką , ktora nie szanuje kasy, zakochuje sie w idotach, zawija miete w serwetki i tego ze wisi mi to co inni o mnie mysla jakos mi to nie przeszkadza... Taka jestem... To ja... I niec tego nie zmieni... To ja...

Ps. pokomentyujcie te teksty zeby takich łysych zer nie było....

****

Kiedy wczoraj uslyszłąm te smutne wieści o Papieżu, pomyślałam "Boże nie zabieraj z tego świata resztki dobra"

****







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.04.2005 :: 20:59 :: 195.117.50.204

monia

O i nie podpisalam się pod tamtym komentem więc teraz się podpisuje: monia =]
04.04.2005 :: 20:58 :: 195.117.50.204

Wyobrazam sobie te twoje glany... A jeśli chodzi o papieża to chyba każdy jest tym faktem smutny. Chociarz u nas w klasie mam wrażenie że ludzi obchodzi to że w piątek prawdopodobnie nie ma lekcji! Wielkie wydarzenie ze nie pójdziemy do teatru i będziemy mieli lekcje! Jakby to było najważniejsze a nie to że zmarł moralny autorytet całej polski... =/ Buziaczki i odezwij się kiedyś! =*
03.04.2005 :: 20:07 :: prosie5-1.aster.pl

vampiria

Wiesz o papiezu to pisac nie bede bo juz i tak duzo o tym gadalysmy a co do glanow to eee jak by tu dyplomatycznie.. obleca
03.04.2005 :: 15:55 :: 80.51.31.24

Ostatnio koleżanka powiedziała mi coś takiego :
03.04.2005 :: 10:20 :: dlu18.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anusia

ehhh..plakac mi sie chce..
Badz taka zawsze !!!!!!!
NIGDY SIE NIE ZMIENIAJ
Wpadaj czasami do mnie
www.dylunia.blog.pl
POZDRO :*:*:*:*:*
02.04.2005 :: 14:56 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

dollsiki

twoje dollsy sa gotowe!! zapraszam www.dollsiki.talk.pl
02.04.2005 :: 14:00 :: pa198.radomysl-nad-sanem.sdi.tpnet.pl

dollsiki

HEJ
tu Martusia & Monia

mamy dla was super propozycje!!
bedziemy dla was robić Candy-Dollsy
Tylko musicie opisac swojego wymarzonego Dollsa
a my jak najszybciej spełnimy twoje marzenie o pięknym Dollsie

Gdy znajdziemy chwilke czasu mozemy rowniez oceniac wasze blogi, ale nic na siłe zgłaszajcie sie sami

Na tym blogu beda rowniez organizowane różne konkursy a nagrody jak wiecie beda to Dollsy oczywiscie tez jakies komentarze czy dyplomy zapraszamy was wszystkich do udziału w konkursach, ocenach czy zamawianiu Dollsow

ZEGNAMY I ZAPRASZAMY MONIA & MARTUSIA

02.04.2005 :: 13:15 :: dkp177.neoplus.adsl.tpnet.pl

cała moja kochana Zosia :* pozdro 3maj sie i tak dalej ;] :-D nie boj sie zmiany na lepsze

Talk.pl :: Wróć